www.tidssonen.no
Den var jo ikke så dum da. Synes den var kul!![]()
Der er'n!
![]()
TAG Heuer lanserer Carrera Porsche Chronograph
TAG Heuer og Porsche feirer sitt nye samarbeid med en frekk spesialmodell.www.tidssonen.no
Vanvittig kul sak. Digger den røde remmen.Ble en ny Autavia på meg i går. Første klokken som er levert i Norge, noe som er litt kult. Meget bra førsteinntrykk!
Vis vedlegg 232832
Gøy å høre at du liker den! Var litt skeptisk til rødfargen først, men liker den bare bedre og bedre. Gøy med noe annerledes!Vanvittig kul sak. Digger den røde remmen.
Likte den veldig godt. Den er nok ikke for alle, men utrolig friskt med noe litt utenom. Kult at noen tør å ta steget med noe helt annet noen gangerGøy å høre at du liker den! Var litt skeptisk til rødfargen først, men liker den bare bedre og bedre. Gøy med noe annerledes!
Vi må nesten få et par wristshots av denne @NergårdBle en ny Autavia på meg i går. Første klokken som er levert i Norge, noe som er litt kult. Meget bra førsteinntrykk!
Vis vedlegg 232832