Watches & Wonders 2021

Skal være på innsiden ja, iflg her: https://www.rolexforums.com/showthread.php?t=763327&page=2

1617876062743.png
 
  • Liker
Reaksjoner: Hammerfjord
Hele dobbel AR greie har mer eller mindre forsvunnet fra markedet: det fungerer rett og slett ikke å ha det på utsiden uten at den blir ødelagt over tiden.
Jeg vil tro på at Rolex bruker det bare på innsiden.
Omega, iwc, sinn m.m kjører fortsatt dobbel ar coating. Til våres store fortvilelse :confused:
 
  • Wow
Reaksjoner: Hammerfjord
Omega, iwc, sinn m.m kjører fortsatt dobbel ar coating. Til våres store fortvilelse :confused:

Ja, sånn går det med oppdateringen når man har 3 Omega : 2 med plexi og en med mineral glass :ROFLMAO:
Nei, det var for dumt.
Jeg tenkte at de måte hadde gitt seg med dette tullet.
Nå ser jeg på nettet at mange slitter med det....:mad: fortatt... Og bruker polywatch for å bli kvitt merkene.
 
Frederic Arnault kommenterte at han ikke ønsket et TAG Heuer som "stod stille" i fortiden og lagde rene remakes av gammelt arbeid.

Samtidig forstod han veldig godt at folk likte de gamle klokkene – men mente det da var bedre å bare kjøpe en vintage.
Frederic Arnault kan spørre seg om hva mange av konkurrentene gjør.
innovasjon er kult det, men med den katalogenTAG heuer har er der sykt og ikke lage moderne, teknisk oppgraderte re-makes.