Passaround 2020

Lett med! Kan vi prøve en sånn?
1586174238356.png
 
Henger meg på denne hvis det blir plass. Flott insj. Har ingen voldsomme formeninger om klokke, men fint om det blir noe som ikke "alle" har.
 
  • Liker
Reaksjoner: krille
Folkens, på tide å komme videre. Jeg har vel bestemt meg sånn høvelig for at vi tar en avstemning.

Jeg synes vi nominerer noen forskjellige klokker ila et par dager nå, så starter vi avstemningen på onsdag. Dere nominerer, jeg plukker ut ca 5-6 som vi stemmer over. Jeg har nok antagelig minst to av klokkene til avstemningen klare, det er mitt privilegium som general.

Men kom med forslag! Så starter vi avstemningen forhåpentligvis onsdag.
 
Støtter forslaget til @JørgenO for en Rado, men dersom eksterne merker blir aktuelt så hadde det vært interessant å prøve blant annet en av disse:

Ming Watches (1250 CHF før MVA, forøvrig utsolgt ved nåværende tidspunkt.)

1586247479456.png


Zodiac Zea Wolf ( rundt 1395 USD før MVA)
1586247606259.png



Yema Speedgraf (1495 USD før MVA.)

1586247674267.png
 
Kul den der. Men er den tilgjengelig pr nå?





Uansett hvilken klokke det blir ville vel det beste være å sette en gummirem på før den sendes rundt? lettest å få vasket ordentelig før den sendes videre.
Mener den skal være tilgjengelig fra og med april. :)