Var særdeles fristende, men med svigermor og svigerfar tilstede vet jeg ikke helt om det ville falt i god jord... Det forklarer trangen til en passivagressiv utblåsning her på TSHåpløse folk. Jeg er en såpass enkel sjel at jeg hadde senket meg til deres nivå og skjelt hele selskapet ut over en lav sko. Jeg vet bedre, men klarer ikke å la usmakelig oppførsel gå ubemerket hen.
Kan definitivt ikke like detteFly fra flyklubben min som traff fjellveggen i går kveld. Piloten omkom![]()
At riksdekkende nyheter bruker tid på en jævla svane.
Skulle fulgt @Hopalong en sesong. Da hadde det blitt liv.
Tenk om den hadde tatt deg førstHadde jeg vært far til jenten som ble forulempet i første omgang, hadde ikke svanen levd etter å ha mine hender rundt nakken.. Snakk om sløs med ressurser!!
Hadde jeg vært far til jenten som ble forulempet i første omgang, hadde ikke svanen levd etter å ha mine hender rundt nakken.. Snakk om sløs med ressurser!!