DJ 16014 (en eller annen bil i osloområdet må da ha det kjennemerket...)
[edit....nyskjerrigheten tok meg
]
[edit....nyskjerrigheten tok meg
Kjøper du den bilen får du "matching numbers" - noe som er svært viktig i enkelte kretser![]()
I fix
![]()
Du høyreklikker på bildet og velger enten kopier bildeadresse (mac) eller vis info (windows). Der finner du bildeadressen, den skriver du forran og bak. Event. klikker på bildeknappet som ser ut som et lite grønt lerret.
Lykke til, håper du forstod min klønete forklaring.[/QUOTE]
får ikke opp det på flickt=/
får ikke opp det på flickt=/
Very handsome, Semmern. Send meg en PM når du skal flippe den skjorta
Altenativt kan du gi meg navnet på herreekviperingsforretningen der den kan erverves. Antar at jeg må inn til selveste hovedstaden i den forbindelsen og da kan denne turen kombineres med litt glåming hos herrene Bjerke, Lie og Tidemann. Mulig jeg tar med sjekkheftet og handler meg en Inex på Tveitasenteret også.
Den er noen år gammel, så jeg vet ikke om den er mulig å få tak i lenger..kjøpte den for to år siden på vareprøvesalg arrangert av Scotch & Soda her i byen. Kjenner en som kjenner en som inviterte meg med..Men S&S selges i noen butikker på Paléet (hvor urmaker Christensen holder til, så der må du nok innom og titte litt på Omega, de pleier å ha en PloProf og mye annet snacks der
), og hvis jeg ikke husker helt feil, på Eger og Ferner også. Muligens flere steder, men jeg kommer ikke på noen i farta
![]()