Ny retrograde fra ML
Vanskelig marked for Retrograde om dagen (snakker av erfaring
så spørs om denne blir en hit men ML skal ha for innsatsen
Vanskelig marked for Retrograde om dagen (snakker av erfaring
på en fyllefest som 17 åring natt til 17 mai. Nede ved et vann som heter Gjersjøen
Forbauset over at denne kommer fra samme merket som fant ut at det var en god ide å samarbeide med Alec Monopoly. Ikke for å dilte etter SoW, men de voldtar jo sitt eget brand ved å la idioter som han slippe til. Veldig synd, for denne modellen er jo utrolig pen, og som flere andre klokkesider har skrevet om; Tag-Heuer har jo haugevis av flotte vintagemodeller som kan/kunne re-introduseres... JM2C
Nye tudoren kan jeg ikke skjønne minner om speedy...Men at den er ca. 2km tykk ødelegger mye.
Hvem var først...?
Eller beklager, mente denne...
Vis vedlegg 34511
Ja, regnet ikke med at de var først av alle med bicompax dato, men de kan ikke beskyldes for å etterlikne Omega Speedy iallefallDisse Bicompax dato var veldig populær gjennom 50-70 tallene: mange har fått sitt.
En 50´s her.
Vis vedlegg 34512
Ja, regnet ikke med at de var først av alle med bicompax dato, men de kan ikke beskyldes for å etterlikne Omega Speedy iallefall(var mitt poeng)
Disse var jo knallflotte!