Plast på i humidor, ja! Best i lengden om de er levert slik. Man åpner ikke esken, plukker av plast og legger de tilbake i esken igjenIkke erfaring med det, men plasten på i humidor??
Fyfy![]()
Røyker dere innendørs i hjemmet? Jeg har begrenset med muligheter da jeg hverken har terrasse eller bor på bakkeplan. Kunne godt tenkt meg å røykt i min leilighet om det er noen triks eller produkter som gjør dette mulig uten at det lukter i hele leiligheten.
Så lenge du har et passende rom kan Rabbit Air kanskje være aktuelt? Sett flere gode tilbakemeldinger på nett, men ikke prøvd selv.
Blir vel litt som å hevde at bensinen i tanken på bilen er best når den er halvfull, dette tror jeg ikke på IMHOVis vedlegg 160246
Gikk til innkjøp av noe for meg ukjent: nub
Et innovativt prosjekt med en theori om at midten av sigaren har best smak, populært kalt the sweetspot. En nub skal bare inneholde sweetspoten, 100% hele veien.
Har ikke prøvd en enda..
Noen som har erfaring med dette merket?
Blir vel litt som å hevde at bensinen i tanken på bilen er best når den er halvfull, dette tror jeg ikke på IMHO
Alle sigarer vil vel endre smak underveis, vanskelig at det som er igjen av det som ikkeer röyket blir påvirket av varme og röyk som passerer, ligger vel ganske naturlig i kortene og det motsatte er vel egentlig selvmotsigende, spennede å höre etter pröve av nub’s da.