Joda, pen klokke. Men klarer ikke løsrive meg helt fra tallene på bezelen. Ser ut som bestillingsverk fra Hjelpemiddelsentralen - for blinde og svaksynteVis vedlegg 133293
Kom plutselig til å tenke på denne. Finnes ikke så mye på denne siden av 1980 som er penere..
Vis vedlegg 133293
Kom plutselig til å tenke på denne. Finnes ikke så mye på denne siden av 1980 som er penere..
En annen hvit, eller kanskje mer sølv, Seamaster jeg har fått sansen for er 2595.30.00 Apnea (åndenød). Den har en timer for fridykk som teller opp 2x7 min. En funksjon jeg aldri kommer til å få bruk for, annet enn til f. eks å hardkoke et egg.Vis vedlegg 133293
Kom plutselig til å tenke på denne. Finnes ikke så mye på denne siden av 1980 som er penere..
Gratulerer!Da har den nye klokken kommetnoen som har noen anbefalinger til noe program man kan tracke hvor nøyaktig den går? Takk på forhånd!
Vis vedlegg 133310 Vis vedlegg 133311 Vis vedlegg 133312
Enig i at Khaki field i 42 mm er litt i meste laget, er vel rett over 50 mm fra lug til lug om jeg ikke husker feil. Men ingen overraskelse siden den er tro mot modellen i filmen (bortsett fra morsekoden på sekundviseren). Uansett unektelig flott. Ble bestilling på meg.
Morsekoden, ja den var jo litt kul. Det er ikke lett å se på bildet, men står det noe der? Hamilton? Nei, det blir vel litt langt.... Men noe annet?
8