Utrolig lekkert! Hva er historien bak W&S brandingen?
Første forhandler av Laurent Ferrier utenfor Genève. Så båndet mellom LF og WS er rimelig tett.
Utrolig lekkert! Hva er historien bak W&S brandingen?
Dette er så sykt. Så sinnsykt!
Først nå forstår jeg hvorfor det tar så lang tid å lage noe så perfekt som dette.
At det gikk galt to ganger, betyr ingenting nå. Alt er glemt og kæll tilgir
Ser f@en ut som de har gått over alle camfersene, alle de polerte/svartpolerte delene, skruer og tannhjul.
Er så sykt crisp og strøkent som aldri før.
Lar bildene tale for seg selv.
Vis vedlegg 117618 Vis vedlegg 117619 Vis vedlegg 117620 Vis vedlegg 117621 Vis vedlegg 117622 Vis vedlegg 117623 Vis vedlegg 117624
Helt sykt rått. Gratulerer med å ha fått den hjem for godt!![]()
Greit at dette er en dyr klokke og man forventer topp oppfølging, men her føler jeg det er lov å kommentere den utrolige korte turnaroundtida fra LF og WS. Hvis det også har seg at de har gått over hele urverket vil jeg kalle det sensasjonelt bra. Det beste er at du var fornøyd med resulatet.
Ikke sikker på om jeg klarer helt å tyde det du skriver.
Men ja. Klokken ble sendt med DHL Express tilbake til London ved WS som fikk sendt den videre til LF som satt klare for å utbedre feilen. Så jeg føler at jeg er blitt relativt godt ivaretatt som kunde.
Feil skjer og ingen er perfekte. Selv om det var rimelig surt at klokken måtte sendes tilbake flere ganger. Så føler jeg at enden på historien er godt, og den er nok verdt å fortelle i festlige lag om noen år.
Positivt å høre om kort leveringstid og transparent kommunikasjon når man stort sett bare hører skrekkhistorier ellers
Uff, dette var synd @Edzilla. Skjønner godt at begeret rant over til slutt etter så mye styr. Blir ikke spesielt imponert av kvalitetskontrollen hos LF.
Regner med at W&S håndterte dette greit? Avvikshåndteringen sier mye om hvor kundevennlig en butikk/produsent egentlig er.
all good things come to an end...
Selv om det bare var for noen dager, så var det verdt det...
Klokken er nå sendt tilbake. Denne gangen for godt.
Det som ble dråpen for meg, var først et fingermerke/fettmerke på skiven. Kanskje ikke noe big deal. Men når jeg studerte skiven med lommelykt, så ser jeg at den har en skade. Mulig etter pinsett fra da klokken var på service sist (av tre runder).
Merket er så og si umulig å se med det blåste øyet i dagslys. Men i en dunkel stue med lampen fra iPhone er den ganske så tydelig.
Lar bildene tale for seg selv.
Vis vedlegg 119612 Vis vedlegg 119613 Vis vedlegg 119614 Vis vedlegg 119615 Vis vedlegg 119616 Vis vedlegg 119617 Vis vedlegg 119618
Er det den vertikale streken over timemarkøren klokken tre som er ripen i skiven? Denne var jo veldig tydelig, spesielt i videoklippet. Slik den fremstår ville den faktisk plaget meg nok til å be om ny klokke selv om det var snakk om en Seiko i ti-tusenkronerklassen.
Skikkelig leit.![]()