Cartier-tråden

Er det virkerlig så få Santos medium her på forumet? Fant ingen ved søk. De som har - post bilde;)

0DCC6A0A-EF34-403E-84BF-ED5A4D107E80.jpeg
 
Spør du meg er det rart at ikke Cartier har økt prisene i takt. Disse er svært populære i utlandet, men her i Norge skal jo hvermansen ha Rolex fordi det er kult og kan generere profitt :rolleyes: Jeg går mot vinden og kjøper heller det syns er flott og det er virkerlig Santos medium. Klokken skal graveres hos Bjerke og blir i mine hender forhåpentligvis frem til min sønn overtar den:)
 
Den dokumentaren var mye av grunnen til at jeg virkelig fikk opp øynene for Cartier. Før syntes jeg det var flotte klokker, men skjønte først ikke helt hvorfor Brian i dokumentaren hadde en hang-up på Cartier. Men så etter å ha sett en del bilder og videoer har jeg et mål om en Cartier i 2022. Karakteristiske, pene og med flott historie.
 
  • Liker
Reaksjoner: Andreasvikan
Slår et slag for Drive de Cartier, gjerne med månefase. Angrer enda på at jeg ikke kjøpte den @Ceramic hadde til salgs, riktig nok uten månefase. Men flott klokke!
 
  • Liker
Reaksjoner: Chronodiver