GrimReaper
Støttemedlem
Da er vi to @WestHåper det er Richard Mille.
Er utrolig irriterende at man stort sett på til Dubai eller tilsvarende steder for å få kjøpt disse.
Siden jeg ikke har kontoer på noen sosiale medier så kan jeg heller ikke reiser der nå under alibi av å være en "influencer".
Er det vanlige modeller som får en oppdatering/kommer i fornyet utgave, får du mest sannsynlig tilbud om å stå på liste for den nye. (Men følg opp og få det bekreftet, er mitt råd).Spørsmål ang. bestilling Bjerke. De sa de skulle legge en klokke i bestilling til meg i slutten av oktober. Estimert leveringstid på 6-8mnd. Jeg har betalt depositum. Er det stort sett slik at de klarer å levere til oppgitt tid? Hva skjer hvis klokken blir discontinued før jeg får telefonen? (kan feks. klokken være produsert og jeg får den allikevel?)
Spørsmål ang. bestilling Bjerke. De sa de skulle legge en klokke i bestilling til meg i slutten av oktober. Estimert leveringstid på 6-8mnd. Jeg har betalt depositum. Er det stort sett slik at de klarer å levere til oppgitt tid? Hva skjer hvis klokken blir discontinued før jeg får telefonen? (kan feks. klokken være produsert og jeg får den allikevel?)
Venterom?![]()
Jeg også. Uten unntak.Jeg har alltid fått mine før "fristen".
Når klokker blir discontinued skjer dette omtrent over natten og de nye kommer umiddelbart. Jeg tror ikke de tømmer lageret på gamle modeller ( i den grad det finnes hvis det gjelder Rolex.) Min erfaring er at du automatisk blir satt opp på den nye modellen uten forlenget ventetid.Spørsmål ang. bestilling Bjerke. De sa de skulle legge en klokke i bestilling til meg i slutten av oktober. Estimert leveringstid på 6-8mnd. Jeg har betalt depositum. Er det stort sett slik at de klarer å levere til oppgitt tid? Hva skjer hvis klokken blir discontinued før jeg får telefonen? (kan feks. klokken være produsert og jeg får den allikevel?)
Nei, søknadsrom for å komme inn på venterommetVenterom?![]()
@karving , hackeren vår?
Du klarer vel å hacke Bjerkes nettsider på nytt og finne ut av dette?
Jeg var innom sist lørdag. De skal pusse opp kjelleren.I'm on it!![]()