Nei det kan jeg ikke like - hverdags-edition

Det er vel en grunn til at ordet «sportsidioter» eksisterer?
Man er vel ikke idiot fordi man anerkjenner at et arrangement som foregår hvert fjerde år dytter litt på det mest innrøyka programmet som eksisterer på lineær tv.
Det er noe som heter NRK TV på smartfjernsynet ditt. Der kan du se dagsrevyen hele dagen og i opptak om du vil. Et eldorado vil jeg kalle det! Norge rundt og Fredriksons fabrikk er og tilgjengelig når du måtte ønske.
 
  • Liker
Reaksjoner: BigT

Sportsidiotene har på mange områder dårligere evner enn folk som ikke er interesserte i sport, slår en oppsiktsvekkende norsk studie fast.​

Ref. en forskningsartikkel fra NTNU ;)
 

Sportsidiotene har på mange områder dårligere evner enn folk som ikke er interesserte i sport, slår en oppsiktsvekkende norsk studie fast.​

Ref. en forskningsartikkel fra NTNU ;)
… Og tolerante, reflekterte og oppegående mennesker evner å forstå, samt anerkjenne de ulike aspekter av samfunnet. De klarer sogar å forstå at vi er ulike, og at det tidvis må aksepteres at det blir avvik fra den enkeltes «norm». Noen påstår til og med at dette er tegn på både sivilisasjon og demokrati. Det hele uten hverken dårligere eller bedre evner. Du verden!
 
  • Liker
  • Elsker
Reaksjoner: GrimReaper og holmby