Hei. Jeg sitter og leter etter en klassisk klokke som skal brukes til alt fra halv-formelle anledninger til dress.
Noen tips? Vil ikke ha svart skive, siden planen er å ha brun rem. maks 10k
For å gi en pekepinn, kan jeg si at jeg ser etter noe som er som en IWC Portofino i stil og utseende. Det trenger ikke å være chronograph.
Lett valgHamilton Jazzmaster
![]()
Satt akkurat og hørte på Sidney Bechet. Det er en jazzmaster
Men, rå klokke. Har allikevel lyst til å tone det ned enda litt. Jazzmaster er allikevel skrevet ned nå
Flagship er nok hakket over min prisklasse i denne omgang, selv med de rabatter jeg skulle fått av fatter.
Men, det er absolutt ganske nærme det jeg ser etter!
er det noen som har kjøpt en billig "ebay" timegrapher som kan dele noen erfaringer?
Har egentlig kommet frem til at det er kjekt å eie en sånn, men er ikke interessert i å legge en fin beater i en timegrapher![]()
Er det noen som har kjøpt en billig "ebay" Timegrapher som kan dele noen erfaringer?
Har egentlig kommet frem til at det er kjekt å eie en sånn, men er ikke interessert i å legge en fin beater i en timegrapher![]()