Qwestern
Støttemedlem
Skrev at dette var en kuriositet dette med krona rett i min annonse. Mulig jeg må endre annonsen til "life changing experience" jeg nå da
Skrev at dette var en kuriositet dette med krona rett i min annonse. Mulig jeg må endre annonsen til "life changing experience" jeg nå da
Jeg så det her for en stund siden at du skrev at krona på din 114300 sto "rett". Grunn til at jeg la merke til det er at det gjør den på min å (på min 216570 står den helt på trynet). Nå bør vel alle begynne å betale invistor penger for OP39.Skrev at dette var en kuriositet dette med krona rett i min annonse. Mulig jeg må endre annonsen til "life changing experience" jeg nå da![]()
Hos han her står den nedover og ikke oppJeg så det her for en stund siden at du skrev at krona på din 114300 sto "rett". Grunn til at jeg la merke til det er at det gjør den på min å (på min 216570 står den helt på trynet). Nå bør vel alle begynne å betale invistor penger for OP39.![]()
Kronen på min Hulk peker 100% rett opp. Vil det kvalifisere til invistorpåslag?
200 000, minimum.Kronen på min Hulk peker 100% rett opp. Vil det kvalifisere til invistorpåslag?
Vis vedlegg 125736
Uten tvil!Kronen på min Hulk peker 100% rett opp. Vil det kvalifisere til invistorpåslag?
Vis vedlegg 125736
min er ikke i nærheten av noen av disseAlltid ment at dette er «korrekt» posisjon på krona.
Vis vedlegg 125748