Den store Rolex Explorer-tråden

Veldig mild måte å utforske litt på med deilig sollys og utsikt over det store intet på det afrikanske kontinent.

(PS: skoene er ikke mine)

IMG_3663.jpeg

IMG_3676.jpeg

IMG_3679.jpeg
 
Det jeg lirer ut av meg nå vet jeg at ikke kommer til å skje. Likevel skal jeg ytre tankene.

Rolex Explorer 40. Boom! Den har alt den. Den er komplett den.

Siden jeg kjøpte den hos Urmaker Bjerke 12. Desember 2024 har jeg faktisk ikke brukt andre klokker. Jeg plukker opp Explorer 40 fra boksen hver gang. Så hvorfor skal jeg binde opp så enormt med kapital på alle de andre klokkene? Galskap mener fornuften om dagen. Så med nok mot og kamp skulle jeg helt sikkert klart å blitt one watch guy. Men, skal jeg? Neida, ikke helt enda :)

Jpn25.jpg
 
Redigert:
@Leon utrolig flott eksemplar av det jeg og nok mange andre tenker er Rolex’s siste sanne toolwatch. Faaak hvorfor solgte jeg min??

La oss feire din nyervervelse med et tilbakeblikk. Hvem sier det vel bedre enn
Haha! Herlig 😂

Takk for det! Jeg har ønsket meg en skikkelig klokke i 15 år. Dette er min aller første. Den er helt utrolig fresh og nærmest "skinner" på armen.

Med eg e øyne, jeg er helt stoka over hvor bra den ser ut 👌🏻
 
Redigert:
  • Liker
Reaksjoner: Chronodiver
@Leon utrolig flott eksemplar av det jeg og nok mange andre tenker er Rolex’s siste sanne toolwatch. Faaak hvorfor solgte jeg min??
Hvis man tenker hva klokkene fysisk tåler så er vel omtrent alle klokker fra Rolex toolwatches? Sub, OP, Daytona, DD etc tåler vel vann og smeller så det holder.

Og ja, du skulle absolutt ikke solgt klokken din 😀
Jeg har «samlet» i ca mange, mange år nå og selger aldri.