Hvor er det kvaliteten til proff ligger?
Tykkere gods? Bedre overflate behandling? Kraftigere aksling?
Enig. Ikke mange kronene å oppgradere til BE. Da kan du dra det du vil så lenge bil og henger er kompatible til å tåle det.Det spiller nok liten trille hvilket fabrikat du kjøper, så lenge du skal bruke den såpass lite som du skisserer her.
Det jeg hadde lagt vekt på, er bremser, innvendig plass til gipsplate, og overtrekk/kapell. Det sparer hengeren for mye og den er alltid klar til bruk, uansett. Du kan også transportere nevnte gipsplater tørt.
Men om du skal legge ekstra kroner i noe, så hadde jeg lagt de i (B)E, sånn at du kan trekke hva du vil. Det er fryktelig praktisk.
Helt enig i at entusiasme og bilglede burde ha en forbrenningsmotor. Selv kunne jeg tenkt meg en gammel sær bil etterhvert, 2CV kanskje.. Denne gangen ble det ny bruksbil, og med tanke på spec. er det jo nesten litt entusiastisk? Kommer i september.
Bakhjulstrekk, 258 hk, spoiler og coupe/kombi/sedan:
Vis vedlegg 397042
Vis vedlegg 397043
Jeg gikk for perlemor hvit med sort interiør.Mazda6 er noe av det flotteste som er. Selv denne nye. Soul Red er ikonisk, kanskje litt for vanlig nå?
Lekker bil.
8
Regner med at dette er nye elbilen fra Mazda. Den ser fin ut og virker prisgunsti. Er disse leveringsklare nå ? Gratis med nybil !Helt enig i at entusiasme og bilglede burde ha en forbrenningsmotor. Selv kunne jeg tenkt meg en gammel sær bil etterhvert, 2CV kanskje.. Denne gangen ble det ny bruksbil, og med tanke på spec. er det jo nesten litt entusiastisk? Kommer i september.
Bakhjulstrekk, 258 hk, spoiler og coupe/kombi/sedan:
Vis vedlegg 397042
Vis vedlegg 397043
Jeg får en av de første og den skal komme i september, så ikke helt klar enda. Blir spennende, lang akselavstand, bakhjulstrekk og den formen burde tilsi ganske ok komfort for 369kRegner med at dette er nye elbilen fra Mazda. Den ser fin ut og virker prisgunsti. Er disse leveringsklare nå ? Gratis med nybil !
Den har jo et interiør og et utsende som en bil, ikke som enkelte elbiler fra Star Wars. Blir vel komfort med 4,9m lengde hvis jeg ikke husker feil.Jeg får en av de første og den skal komme i september, så ikke helt klar enda. Blir spennende, lang akselavstand, bakhjulstrekk og den formen burde tilsi ganske ok komfort for 369k