AP... Hva f. er poenget?

Så hyggelig at denne tråden har gått fra å være en mislike-tråd til en fan-tråd. Jeg har meldt meg ut av denne diskusjonen for lenge siden. :)

Kos dere! :cool:
 
  • Liker
Reaksjoner: Tom Henriksen
Ingen som har noe fra AP sine andre kolleksjoner? Personlig er jeg ikke fan av RO, men denne er et av mine sikleobjekter:

audemars-piguet-sihh-2011-exta-thin-1.jpg
 
For det første, bildet til venstre prater til deg og den 120,- Amarone`n du har poppa for en spesiell anledning. (gratulerer) Kan tenke meg det svinger! . Henviser deg til AP`s hjemmeside (eller Dikemark), din fjott!

Jeg har egentlig litt vanskelig for å forstå hvem og hva du prater om, men det fremstår uansett ikke som spesielt sympatisk. Skjerp deg.
 
Her er noe jeg IKKE forstår:

Audemars Piguet. Enlighten me. Det er mulig det er den flaska med Amarone jeg akkurat drakk som snakker, men f... heller. Til den prisen! Jeg sier bare: Patek Philippe, Lange & Sohne... Også går noen hen og bruker over 100 laken på AP? Dette er etter mitt skjønn klokker som ser helt forj... ut. Hva er det som tiltrekker folket til dette merket?

Noe av greiene tangerer jo Zenith Defy serien! Og Zenith kom jo til hektene og fikk orden i sysakene...

Er det historie? Urverk? Overbevis meg!
Hihi
 
  • Liker
Reaksjoner: Chronodiver