- Medlem
- 20. mai 2013
- Innlegg
- 32
Seiko 5 "Shroudless" Tuna:


Har disse kommet ut for salg noe sted?
Seiko 5 "Shroudless" Tuna:


Jeg finner dem ikke i noen av de vanlige nettbutikkene jeg pleier å bruke. Strapcode har tydeligvis fått tak i dem, så de har sannsynligvis begynt å komme til butikker rundt omkring.Har disse kommet ut for salg noe sted?
 
	 
	 
	Jeg finner dem ikke i noen av de vanlige nettbutikkene jeg pleier å bruke. Strapcode har tydeligvis fått tak i dem, så de har sannsynligvis begynt å komme til butikker rundt omkring.



Jeg ville sendt en mail til sales@longislandwatch.com og hørt med dem om når de får dem inn, eller rett og slett sendt en mail til Strapcode og spurt hvor de fikk tak i dem.
 
	 
	 
	 
	 
	Jøye meg! Den skiva er jo nesten "Pogue"isk!
Jøye meg! Den skiva er jo nesten "Pogue"isk!
Er mulig å forhåndsbestille her, uten at jeg på noen måte kjenner til dette nettstedet: https://your1stopservice.shop/produ...-turtle-srpc95-srpc95j1-asian-limited-editionHvor får man kjøpt denne online? Noen som vet?
 
	Oransje "Turtle" (ref. SRPC95) er på vei!

 
	Denne ble med hjem fra flyplassen i Singapore. Synes den gjorde seg veldig godt live. Lekent med orange sunburst som kommer til å gjøre seg bra i sommer
Vis vedlegg 100845
 
	 
	 
	 
	 
	 
	