Til de som vurderer en av de «overprisede» Overseas som ligger ute på Finn. Bjerke har nå den fineste versjonen etter min smak, inne og som er klar for salg 
Både lenke og en alligator rem følger med, de har et genialt system for raskt og enkelt rembytte. Men er enig i at etter siste tids prisoppgang på mer enn 40%, så er prisene nå, også på VC blitt helt uakseptable.422k for stål på gummi? Yikes. Men fin er den.
Jeg forhørte meg om akkurat denne modellen mid-hype for et par år siden. Da kostet den 243k...Både lenke og en alligator rem følger med, de har et genialt system for raskt og enkelt rembytte. Men er enig i at etter siste tids prisoppgang på mer enn 40%, så er prisene nå, også på VC blitt helt uakseptable.
Latterlig prisøkning. Fullstendig latterlig.Jeg forhørte meg om akkurat denne modellen mid-hype for et par år siden. Da kostet den 243k...
Dårlige nyheter. Hvilke farge var/er du på utkikk etter?Stod på venteliste på en Dial Time, men fikk beskjed i går fra Bjerke at VC trekker seg ut av Norge.
Prisen var 287.000,- da jeg skrev meg på lista i 2022…
De hadde en slik med sølv skive på lager rett før salget.Stod på venteliste på en Dial Time, men fikk beskjed i går fra Bjerke at VC trekker seg ut av Norge.
Prisen var 287.000,- da jeg skrev meg på lista i 2022…
Tror ikke rikdommen vår er særlig relevant. De få klokkene de leverer hit klarer de nok å omsette like lett i andre «fattige» land.Snedig at de trekker seg ut av verdens rikeste land. Lange, VC, og AP uten forhandler i Norge. Det er jo litt rart.
Det er nok mye sant i det. Selv om vi er et "rikt" land i enkelte forstander, så er nok de rike i fattige land langt mer kjøpevillige på luksusprodukter enn Ola Dunk.Tror ikke rikdommen vår er særlig relevant. De få klokkene de leverer hit klarer de nok å omsette like lett i andre «fattige» land.
Med tanke på prisutviklingen og «boutique only» linjen de har lagt seg på for de mest populære modellene de siste årene så blir vel ikke savnet særlig stort.
Bra med litt gummi!