Omega Seamaster-tråden

OMEGA_210.30.42.20.03.002_Closeup-Duo-2.jpg


Dere er så raske ;) Her er i alle fall vår sak om klokken!

 
Jeg synes også denne ser fin ut, men prisen er jo som flere påpeker langt i overkant sammenlignet med standardmodellene (som også begynner å bli dyre IMO)
 
Jeg synes klokken ser bra ut. Synd at de ikke kan gå tilbake til 41mm kasser. Jeg tror imidlertid at den kommer til kort i konkurransen med øvrige klokker i dette prissegmentet.
 
Får litt "meh" feeling her. Altfor dyr og baksiden er jo helt krise. Da er den ordinære modellen penere og relativt sett fornuftig priset. Til tross for at Omega har blitt relativt friske med prisingen de siste par årene.
 
Fantastisk den nye Bond klokken.
Jeg liker baksiden. Virkelig en artig ide!
Savner 007 på sekunviseren (som på min). Og mest, som @Jon Henrik også skrev; Seamaster-lenken er helt spesiell. Den vil være et savn. (Med mindre man har den fra før).

Totalt er dette en klokke som rangerer høyt!

8- D
 
Syns begge de to sister kule. Hadde den første "tropical" var stormforelsket en stund, men det ga seg fort og den ble flippet. Den blå var veldig fin, men enig med @Callahan at det blir litt dyrt for det som jeg regner som en kuriositet. . Mye av det tidligere bondgreiene jo så grimt det er komisk.