Utdrikingslag i helgen, og der ble observert 2 Omega PO, Super Avenger, Avenger Seawolf, Breitling for Bentley og en griselekker Dolce & Gabbana![]()
Mye søppel der, godt det var en som hadde litt peiling å hadde spandert på seg en skikkelig klokke...
Utdrikingslag i helgen, og der ble observert 2 Omega PO, Super Avenger, Avenger Seawolf, Breitling for Bentley og en griselekker Dolce & Gabbana![]()
Ikke akkurat klokkespotting, men Kissgutta kjøper vist klokker i Oslo for tiden, lurer på hva de handlet seg?
http://www.vg.no/musikk/artikkel.php?artid=10001573
Verdens dyreste klokker har tourbillon gangsystem med en frekvens på tjueåtte tusen i sekundet. Det gjør at det ser ut som sekundviseren flyter rundt i én bevegelse. Og med et mekanisk drivverk gjør det at tikkelyden blir mer intens enn hos andre klokker.
Så av dette kan vi kanskje slutte at researchen til hr Nesbø ikke har vært helt 100%. Morsomt er det i alle fall at slike ting dukker opp i norsk krim!
Legg også merke til klokken(e) på Maradona.![]()
Mannen har jo en egen modell dedikert til seg hos Hublot. Men om det er så spesielt får en spørre seg, Hublot har jo et utall med slike dedikasjoner. Nåja, de får oppmerksomheten de vil ha i det minste
Et par fra Fashion Week i Milan:
![]()