Tissot PRX ?Russepresident med AP 15400?![]()
https://www.adressa.no/nyheter/tron...re-dager-unna-foeles-som-om-vi-blir-pissa-paa
Tissot PRX ?Russepresident med AP 15400?![]()
https://www.adressa.no/nyheter/tron...re-dager-unna-foeles-som-om-vi-blir-pissa-paa
Tissot PRX ?
Tipper det er en Seiko-mod av noe slag. Den lenka ser alt annet enn AP-tight ut mot kasse og mellom ledd, og den ser også for smal ut mot kassen.Om det er en AP får bli opp til andre å bedømme, men en Tissot PRX er det hvert fall ikke.
Vis vedlegg 397984
Enig. Så slarkete lenke kommer ikke fra AP.Tipper det er en Seiko-mod av noe slag. Den lenka ser alt annet enn AP-tight ut mot kasse og mellom ledd, og den ser også for smal ut mot kassen.
Mye som er off her.Tipper det er en Seiko-mod av noe slag. Den lenka ser alt annet enn AP-tight ut mot kasse og mellom ledd, og den ser også for smal ut mot kassen.
Tipper det er en Seiko-mod av noe slag. Den lenka ser alt annet enn AP-tight ut mot kasse og mellom ledd, og den ser også for smal ut mot kassen.
Ingenieur på lando?(!)Tre blide motorsportinteresserte karer i privatjet. På vei til Miami? Tydeligvis også et snev av klokkeinteresse. Men, hva har de på armen?Vis vedlegg 398327
Tre blide motorsportinteresserte karer i privatjet. På vei til Miami? Tydeligvis også et snev av klokkeinteresse. Men, hva har de på armen?Vis vedlegg 398327