Kan man bruke to klokker samtidig ?

Det at andre ser jævligere ut er vel ikke noe argument for å kjøre dårlig stil...?

Nei, forsåvidt ikke. Men når så mange ser ut som de har "kledd på seg selv" er det åpenbart at jeg og "andre" har vidt forskjellige begreper om hva som er ok... Da må jeg også innrømme at det slettes ikke er sikkert at alle synes jeg ser helt ok ut heller;););)
 
Det skjer faktisk av og til at jeg har to klokker på armen. Enkleste måten å transportere en klokke til og fra urmaker, eller hvis har kjøpt en klokke eller skal selge en klokke i lõpet av dagen, og ikke vil ha klokken liggende i bilen. Har plutselig valget mlm å gå halve dagen med to klokker eller halve dagen uten klokke. Da blir det storrt sett førstnevnte,:oops:
 
Har ikke for vane å bruke to klokker samtidig. Kun et par ganger for transport, når jeg ikke har hatt mulighet for å ha en annen fornuftig måte å ta dem med på. Kan jo ikke bare slenge klokka i lomma heller?! ;)
Har forøvrig en del tykkere høyre håndledd, så det funker på ingen måte ideelt, annet enn med Suben.
 
Med diver extension burde det være mulig å få en rundt hver av anklene også, det vil være omtrent like frekt/stilig :D
 
Har spottet forfatteren Hans Olav Lahlum flere ganger på Gjøvikbanen med to ur..
Artig skrue, som har to klokker for å komme med følgende vittighet hvis noen spør om hvorfor han har to klokker:
"Den tredje er på reparasjon"
 
Har spottet forfatteren Hans Olav Lahlum flere ganger på Gjøvikbanen med to ur..
Artig skrue, som har to klokker for å komme med følgende vittighet hvis noen spør om hvorfor han har to klokker:
"Den tredje er på reparasjon"

Hehehe...
 
Mange vil si at det er irrasjonelt å bruke klokke så lenge man har en mobiltelefon.. den viser jo tiden helt utmerket og svært presist..

Vil man bruke to klokker, så kan man selvfølgelig gjøre det! :)
 
Jeg hadde faktisk to klokker på i går. På vei hjem fra Lervik Ur. Fant ut at det var mye mer hensiktsmessig å ha en på hver hånd enn å ha klokken i bukse eller jakkelomme sammen med annet rask.
Var imidlertid kjapp med å legge "høyreklokka" i boksen da jeg kom hjem. "Kjentes heilt løye ut" så me seie i Haugesund.....:)