Humortråden

Har aldri vært noen blodfan av Ylvisbrødrene, men i disse revetider klikket jeg meg inn på et par av de tidligere musikkvideoene deres.

Jeg klarer ikke slutte å trykke på replay-knappen. Fantastiske tekster og monumentale refreng! :)

[video=youtube_share;Yn-oemgzlEU]http://youtu.be/Yn-oemgzlEU[/video]

[video=youtube_share;mbyzgeee2mg]http://youtu.be/mbyzgeee2mg[/video]
 
Føler faktisk at denne klokken (med beskrivelse) hører hjemme her i humortråden. Grail-Alert!

Romain Jerome Tattoo-DNA Watch: "the sailor's grave"

i følge selskapet er den laget til ære for "the world of sailors with its wealth of traditions and cultural customs". Smakfulle 50mm gjør at klokken går like godt til joggedress som til dress. Pene funksjoner som to selvlysende lyn, tattovert rem og PVD coating gjør dette til et fantastisk kjøp.

Bruker et modifisert chronograph ETA-verk (uten chronograph funksjon) og må sies å være virkelig "bang for your bucks" med en prislapp på beskjedne 18.450,- (dollar, selvsagt) :rolleyes:

Her er et bilde av skjønnheten.
Romain-Jerome-Tattoo-DNA-Sailors-Grave-RJ.T.AU_.TT_.001.01-800.jpg
 
Øyenvitneskildring av bilbølle som får som fortjent.

[video=youtube;TN8YQVM1GQI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TN8YQVM1GQI[/video]
 
Vet ikke om denne har vært oppe her før, men her goes;

Opel Astra 1,8 1995, 312*000 km, kr 6*530,- - FINN.no mobil

En klok mann sa en gang at "Opel er en rullende utgift". Jeg kunne ikke ha vært mer enig.

Bilen har gått 312000 km og har sett Norge, Sverige, Danmark og Tyskland. Det er derfor ikke nødvendig (eller lurt) å ta den med på langtur i Europa.

Skroplus von Schneider har mye personlighet. Han er langsint, så dersom du snakker dritt om ham i hans nærvær kan du ta deg faen på at han lager et helvete for deg de neste 5 månedene.

Dersom du kjøper Skroplus von Schneider kan du banne på at du får deg en løkballe av en bil som produserer mange interessante historier!