Synes virkelig Explorer fortjener en egen dedikert tråd!
Bruk denne tråden til å legge ut bilder av forskjellige explorere enten det er din eller andres, kom med spørsmål eller opplysninger. Egentlig alt mulig bare det omhandler Rolex Explorer
Kanskje starte med å rette opp tittelen på tråden @olem?
Jeg har ingenting å bidra med her, men gleder meg til å se bilder. For det er mange nydelige Explorere her på TS
Fin tråd! Explorer serien er uten tvil en av mine all-time favoritt sportsklokker, og er farlig nær perfeksjon i mine øyne. Tidløse, lekre, balanserte og tøffe. Få klokker vekker lysten til å "gå på tur" som en Explorer - markedsføringen om Everest ekspedisjonen og alt det der virker på meg så det holder, haha.
Her er litt bilder av mine - explorer og explorer 2.
Fantastiske bilder @Kohe321 :—)
Har vært på nippet til å starte tilsvarende tråd, etter en måned med 214270 på armen kan man trygt si at jeg er storfan av Explorer-familien :—) Her er min…
Jeg endte opp med denne og er fortsatt 100% fornøyd med den. Førsteinntrykket var at jeg ikke likte den helt på bilder, men da jeg prøvde den på i butikk for første gang var det magi med en eneste gang. Det er vel så stealth-Rolex som det nesten blir og det funker meget bra
For meg er EXP I og II blandt de bedre kompromissene på markedet når en kun skal ha ett ur og legge litt penger i det.
Begge perfekte toolwacthes uten at man må drasse med seg en kloss på armen. For meg har størrelsen stor betydning da jeg sjelden eller aldri tar uret av pga en aktivitet.
Da jeg er en boms så passer det seg også at Explorerene er diskre. Jeg er lite flashy av meg, da passer det godt at uret mitt ikke er et fyrtårn. Her får jeg også støtte av av tosken Archie som vi skal se lengre nede i innlegget .
Veldig godt fornøyd med min Polar, registrerer også at EXP I stadig drar i meg.
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
Og så Archie, måtte gudene tilgi han
[video=youtube;-pvAGuWejck]http://www.youtube.com/watch?v=-pvAGuWejck[/video]
Utrolig bra bilder @olem! Likte spesielt godt det første bildet av explorern, det fanger godt den ut-på-tur følelsen som jeg snakket om tidligere i tråden. Bilder av klokker i sitt rette element er alltid spesielt kjekt. Herlig!