BASELWORLD 2012: Nyheter fra Rolex og Tudor

sky.jpg
 
Liker ikke designet men interssant komplikasjon man selv kan prøve på deres hjemmside.
 
Veldig beefy de romerske timemarkeringene.
Dialen som vist her fremstår som veldig rotete og "crowded" men ikke postivit sompå en speedmaster/daytona-måte :)
 
Må fordøyes dette... Mulig den vokser på meg, men akkurat nå vet jeg ikke... En skuffelse for de som håpet på et rent sportsur skulle jeg tro. Skal er ikke romnaut men "space-dweller", er det meningen at dette er et astonautur eller? Skulle likt å se den på norgesnato utenpå en astronautdrakt :grin::grin::grin:
 
En bra tanke litt kjipt gjennomført er vel min konklusjon.

Dersom 30 000 $ blir utsalgsprisen, så ville jeg mye heller kjøpt en Portuguese Perpetual Calendar.
 
Roger Federer approves :cool::cool::cool:

Han fikk selvsagt et sneak peek

[video=youtube;-xtBbL5IgBA]http://www.youtube.com/watch?v=-xtBbL5IgBA&feature=relmfu[/video]
 
Sorry!

I min bok er denne bare hakket penere enn den nye Yachtmasteren, m.a.o. noe jeg overlater til svaksynte og bruktbilselgere.

Får nå være at GMT funksjonen er intuitiv, er det så om å gjøre har jeg en mobiltelefon som funker bedre.

Men, jeg er nå veldig fornøyd med Explorer I da;)
 
Personlig syns jeg det er fint at Rolex presenterer noe annet enn Submariner/Explorer/Daytona osv som de har flikket litt på. Jeg tror kanskje ikke at Sky Dweller blir en instant hit, men det vil tiden vise.

I Tillegg skal vi jo ikke se bort ifra at Rolex kanskje vil benytte dette verket i andre modeller etterhvert?