Gøy IWC får til denne fargen på keramikken til en fair penge. Fra flagship store!
Den der er rå!Gøy IWC får til denne fargen på keramikken til en fair penge. Fra flagship store!
Vis vedlegg 440926Vis vedlegg 440927
Veldig fin klokke, men synes prisen på 270k er ganske høy egentlig.Gøy IWC får til denne fargen på keramikken til en fair penge. Fra flagship store!
Vis vedlegg 440926Vis vedlegg 440927
Noe lanseres nok i dag. Time & Tide og Girl in red er observert i byen.Vis vedlegg 439617Vis vedlegg 439618
Tja, dersom du ser til andre merker som lager full keramikk i både kasse og lenke er 270k ganske billig spør du meg. Ikke spør en gang hva AP skal ha for tilsvarende materialeVeldig fin klokke, men synes prisen på 270k er ganske høy egentlig.
Sjekk ut Tudor og Zenith.Tja, dersom du ser til andre merker som lager full keramikk i både kasse og lenke er 270k ganske billig spør du meg. Ikke spør en gang hva AP skal ha for tilsvarende materiale![]()
Ja, eller Rado. Har aldri likt Rado, men de har laget klokker i keramikk veldig lenge. Ca. 50K for en diver med både kasse og lenke i keramikk. Men Ingenieuren i keramikk er rålekker, men billig det er den ikke.Sjekk ut Tudor og Zenith.![]()
Kan det være at den er fysisk større og dermed består av mer gull?Er noen av IWCs priser som er aggressive, i tillegg til denne grønne: helgull Ingeniør koster 720’. Helgull DD Rolex koster 640’ (da får du dagvisning med på kjøpet). Helgull Aquaterra og Cartier koster drøye 550. Altså, 100-150’ dyrere uten at (i alle fall) jeg kan forklare det.
Det sagt, den er helt rå!
Vis vedlegg 440984
Ikke som forsvarer gullpris iallefall. Cartier er jo en liten gullbarre på armen. Rolex er 41mm vs IWCs 40. Kjenner ikkje vekta på dem, men av utseende ser det ikke ut som mye mengdeforskjell.Kan det være at den er fysisk større og dermed består av mer gull?
Kan få det gratis av megJa, det er vanskelig å sette klokke opp mot hverandre mtp. pris. Enig i at Ingenieur serien generelt er høyt priset. Men du verden for noen klokker!
Mulig de betaler noe for bruk av designet til Gerald Genta...