Johnsigans
Støttemedlem
Er det date eller nodate som er den mest populære Rolexen? Selv digger jeg uten dato, men det er en kjekk komplikasjon.
Vet ikke hva som er vanlig. En Rolex som stopper før det har gått fem år bør fikses uten krangel, IMO. Jeg gikk gratis service på en Hulk som plutselig sakket 5 min per døgn etter 3,5 år - men fikk tydelig beskjed om at det var utenfor alle rutiner og kun godt kundeforhold reddet meg. Hvis ikke norsk AD som solgte klokka hadde fikset en slik situasjon hadde jeg ikke gitt meg på tørre møkka (riktig begrepbruk?).en bekjent har en explorer fra 2016 (grønn tag) som har stoppet mye og har nå levert den inn til service, forhandler sier klokken trenger service som er ok MEN sier at dette ikke går under garanti? Er dette normalt? Klokken har ingen skader men trenger kun en enkelt service, vedkommende har spurt meg om dette er korrekt mtp at den har grønn tag, jeg er usikker hva som er rett og galt.
en bekjent har en explorer fra 2016 (grønn tag) som har stoppet mye *snip*
Vet at dette ikke er løst og fast om rolex og tudor tråden, men tilgangen på BB58 ser ut til å ha blitt bedre ref. gråmarkedet. Noen som nylig har fått et leveringsestimat hos AD?
Cermit er et lazy-ass kallenavn, nesten like ille som «New Rootbeer». Foretrekker Starbucks jeg ihvertfallSyns Cermit virker å ha fått bredere appell enn Starbucks..![]()
Tja. Syns Kermit med C er en særdeles smart videreføring for en Kermit med Ceramic.Cermit er et lazy-ass kallenavn, nesten like ille som «New Rootbeer». Foretrekker Starbucks jeg ihvertfall