Nei det kan jeg ikke like - hverdags-edition

Den forkjølelsen som brer seg over landet om dagen. Når det hele kombineres med møter på kontoret man ikke kan unngå annenhver dag og en policy om å kun ta 1 sykedag per 5 år ser det ut som denne blir værende til jul..
 
  • Liker
Reaksjoner: Todda
Norge burde forvandles in en vindmøllepark for å få Poland eller Tysklands kull forbruk til å gå ned noe som...10 eller 15% ?


chartoftheday_19483_europe_coal_share_of_electricity_n.jpg
 
  • Liker
Reaksjoner: Kohe321 og Grendel
Omgangssjuka på både megselv og min kone. Håper ettåringen slipper (toåringen har akkurat blitt frisk, men må per barnehagens regler bli hjemme i 48t etter siste oppkast).
 
  • Liker
Reaksjoner: Lemen og Grendel
Dette er bare mest kjedelig....
Det å bli sett på bussholdeplassen iført MC-utstyr.
levert_mc.jpg


Nå har MC'en gått i hi...

Lenge å vente til neste sesongstart.

8- (
 
Noen ser en graf som peker nedover, jeg ser en invisteringsmulighet for å snappe opp stål-Rolex´er ;)
Håper det slår ned som en bombe i invistormiljøet. Et raskt søk på klokker over 30 000 på Finn indikerer at de fleste som eier en Rolex prøver å flippe den for en høy pris.
 
  • Liker
Reaksjoner: gullet