Vis oss din Seiko!

Nyankommen 6309-8360:
NaErv5a.png


38mm uten krone, men føles mye større på :)
 
Desse flippes desverre altfor ofte for tida. Angra enormt på flipp av min sbdx012, inn like etterpå kom sbdx001. Her på @Olando «MadMax» reim.



-Oddemann-
Min ligger ute til salgs, men er veldig usikker på om den skal selges. Heller egentlig mot at dette blir beateren i samlingen fremover.
 
  • Liker
Reaksjoner: Oddemann
Hei @Charliefoxtrot
Jeg har brukt Yobokies (Seikoboy). Kjernekar å handle med. Rask handel og svarer raskt på spørsmål. Han vet absolutt hva han holder på med. Har riktignok ikke et nettsted å handle fra, men man bruker hans Photobucket. Der finner du bilder av alt han selger og all bestilling foregår via e-post. Finn det du vil ha på bildene og send bestillingen/spørsmål på e-post :)

Bestill på yobokies@yahoo.com.hk
Deler til Seiko - http://s161.photobucket.com/user/yobokies/library/?sort=3&page=1
Ferdig moddet Seikoer - http://s161.photobucket.com/user/yobokies/library/Mods?sort=3&page=1

Lykke til :)

Hvor mye tar yobokies for en bezelinsert, og hvordan betaler mann? Paypal? Er på jakt etter et originalt SKX009 bezelinsert. Regner med yobokies er enkleste vei. Hvis noen tilfeldigvis har et til salgs, ikke nøl med å si fra.
 
Hvor mye tar yobokies for en bezelinsert, og hvordan betaler mann? Paypal? Er på jakt etter et originalt SKX009 bezelinsert. Regner med yobokies er enkleste vei. Hvis noen tilfeldigvis har et til salgs, ikke nøl med å si fra.
Hei @Frost
Du bestiller varen(e) pr e-post og han sender deg lenke til Paypal der du betaler - enkelt og greit :)
 
  • Liker
Reaksjoner: Frost
Jeg bestilte en orginal skx009-bezel insert hos dagazwatch: http://www.dagazwatch.com/apps/webstore/products/category/319415?page=1
Den koster $22.
Usikker på om Yobokies har orginale seiko-inserts. Jeg har kjøpt et par-tre 6309-inserts av ham som har vært utmerket, men disse koster $45 Som Sprocket forklarte, så går bestillingen til Yobokies via e-post/paypal. Han er er ryddig fyr og du får varene kjapt levert.
 
  • Liker
Reaksjoner: Frost
Takk for svar folkens, bestiller meg et nytt insert. Med tanke på at klokken er 18-19 år gammel, så må den vel blekes for å stå i stil til resten av klokka. Noen med erfaringer med bleking? Tenker på hvor lenge den skal bade i klorin.