Planen var en hulk i 2019, og da slå meg til ro med hulk, datejust og Oyster perpual.
. Etter to uker med disse i boksen røk datejust og oyster perpual ut, og venter på en 126710blro i januar-mars
. Trenger bare en dressklokke etter Pepsi
Hvilket merke er den watch roll’en der? Ser meget pen ut..Hadde planlagt/budsjettert en GMT klokke for 2019.
Endte teknisk sett opp med 3 klokker med GMT komplikasjonen samt en dressklokke med quick-set timeviser.
Pluss en kortvarig flørt med overhypede Timex klokker
Vis vedlegg 175498
I utgangspunktet er jeg fornøyd med det jeg har. 2018 var relativt rolig for min del. 2019 tror jeg blir enda roligere. Hvis det dukker opp en Skydweller til retail en plass er det nok mulig jeg slår til. Tulleprisene på bruktmarkedet vurderes ikke et sekund. Hvis ikke Skydweller dukker opp frister det med en DJ41 eller kanskje en Portugese 7-days igjen. En nydelig klokke med høyst diskutabel kvalitet på urverket.
Men ting blir jo aldri som man tror...![]()
2019 var et klokkeår med mange oppturer og en gedigen nedtur. Dessverre så overskygget nedturen alle de horologiske oppturene, men satser på et lagt bedre 2020.
Nedturen var at folk jeg trodde var mine klokkevenner ikke var det. Det synes jeg var veldig trist, og har fått meg til å se på klokkemiljøet på en annen måte. Toppturen var definitivt turen til Genève med madammen for å hente 5711. Kommer til å bli husket inntil jeg blir gammel og senil..Kan jeg spørre hva nedturen gikk i?
En av toppturene må i alle fall være 5711![]()
Nedturen var at folk jeg trodde var mine klokkevenner ikke var det. Det synes jeg var veldig trist, og har fått meg til å se på klokkemiljøet på en annen måte. Toppturen var definitivt turen til Genève med madammen for å hente 5711. Kommer til å bli husket inntil jeg blir gammel og senil..![]()
Ja, det var hyggeligIkke noen god opplevelse @Hansaeng
Får håpe mini-gtg og OWF var et lite høydepunkt.
Ja, det var hyggeligHelt klart et av høydepunktene.