Ny gammel Sub!

Takk, Jo! Rolex serienumre er definitivt ikke en eksakt vitenskap :D Har ikke åpnet baklokket ennå, har ikke Rolex-åpner og det satt for godt til at min "sticky ball" tok det. Men skal sjekke når jeg har den til service.

Verket har ikke hack-funksjon.

Takk for tipset om lenka, btw ;) Jeg trenger ikke noe som er mer skramlete enn 93150, det er sikkert ...
 
Gratulerer! Jeg kjører min 1680 på bond nato, eller vanlig sort. Har ikke peiling på lenke nr... men lenka er noe dritt..

RolexSub1680.jpg


det neste må bli en vintage gmt!!? :D litt bedre lenke, men, med ny lås.

RolexGMT1675.jpg
 
Vel, jeg endte opp med å kjøpe en 93150 til slutt :) På Bjerke tilogmed. Sinnsyke priser på brukte lenker på eBay, TZ og Vintage Rolex Forum, så når det ikke var noe poeng for meg å kjøpe en gammel 93150 kunne jeg jo like godt bare rusle ned i Karl Johans gate :D

Jeg har nok kommet fram til at jeg liker raslete stållenker ganske godt likevel :mrgreen: