Å utnevne en moderator til er jo bare dumt. Det er erfaringsmessig den absolutt beste måten å sikre at folk forlater TS på.
Ser ikke behovet for moderator. Man har ofte en tanke om hva et ur ligger på. Er annonser dårlige så overse uret, ikke verre enn det. En kategorisering av ur over og under 5000, høres bedre ut.
Og siden vi er inne på dette med pris, skulle man delt opp FS i over og under 5k? Det selges mye spennende her på forumet, men syntes ofte de forsvinner i mengden av Seikoer og andre rimligere klokker.
Jeg synes en oppdeling eller kategorisering på pris høres ut som en god idé @Chronodiver og @Mathfjeld. Vil det bare skape unødvendig administrasjon og ekstra arbeid for @Juice? Eller kanskje resultatet av en oppdeling gjør det lettere for kjøpere å finne sin rimelige startklokke eller sin etterlengtede Grail, kanskje også vil salgsprosessen oppleves bedre for selgere? Jeg bare spør![]()