Litt feminin maskulinklokke. :)i

Dersom overføring mellom bankene (før BBS; bankenes betalingssentral) skjer som forutsatt med tanke på tidspunkter - så kan urmaker Jørgensen (UJ) i Tromsø sende klokka. :)
 
Redigert:
Dette er siste klokkekjøp før noe eventuelt selges. Har imidlertid ingen planer om å selge noe. GMT Police er klokka som fikk "nå har du brukt nok monetas på klokker"-dråpen som ledet til at jeg tar en @Tetragrammaton: Aka siste unboxing i 2014. :)

Gratulerer @Loevhagen, denne har du siklet på lenge :) Jeg vil imidlertid påpeke at jeg ikke er så pussywhipped at det var mitt hjertes utkårede som satte bremser for mine klokkekjøp i år, men et akutt anfall av selvkontroll :mrgreen: Når det er sagt, er det ikke umulig at lidelsen er midlertidig... :confused::cool::confused:

Jeg ser at den ikke er ankommet, men likevel gjelder dette:

 
Redigert av en moderator:
Heldigvis var det ikke madammen som satte en stopper her heller. Faktisk så valgte jeg å gi dette en positiv spinn. Tilsvarende beløp jeg brukte på klokka fra "klokkekonto" fikk hun til å bruke på dilldall. Så, slikt sett ble klokka dyr nok den - men goodwill og kjærlighet koster. :cool:
 

Noe sort
Noe hvitt
Noe blått
Noe blankt
Noe feminint

Skulle mer eller mindre være representativt. :)

11066cd9-f781-4688-a319-bb32eb3de223.jpg
 
Dette er siste klokkekjøp før noe eventuelt selges. Har imidlertid ingen planer om å selge noe. GMT Police er klokka som fikk "nå har du brukt nok monetas på klokker"-dråpen som ledet til at jeg tar en @Tetragrammaton: Aka siste unboxing i 2014. :)
Du verden å`de handles:)
Gratulerer!

Siste klokkekjøp... hmmm...
Synes jeg har hørt noe liknende tidligere;)
 
Redigert av en moderator:
Fantastisk klokke! Mulig jeg har tungt for det, men lurer på hvor det feminine kommer inn?
 
Polerte senterledd synes jeg er feminint. Litt mye blingbling for meg, men kanskje jeg venner meg til det. Hvis ikke så er det jo mulig å børste lenka ser jeg på ulike fora. :)
 
Gratulerer så mye med en helt rå klokke! Gleder meg til å se masse bilder av denne fremover ;)