Gledelig å se at folk bruker klokkene side. Rolexen beholdt fortsatt skjønnheten sin spør du meg, og man kan jo ikke si annet en at Rolexer generelt tåler røff bruk!
Guffen er nok det ordet jeg ville brukt her også. Mye skit og riper. Men syns også det er artig og se noen blir "brukt". Jeg prøver alltid gjerne og være litt overforsiktig med den jeg har og de jeg har hatt. De blir brukt daglig men ikke til grov arbeidet. Men det må være deilig og være såpass frigjort at man rett og slett gir litt blaffen. ( For det meste ihverfall. ) Virker som klokkene er en god del mer robuste enn man skulle tro. Men når det er sagt kunne man jo kostet på seg en trykktest en gang iblant ihvertfall. hehe
Jeg har faktisk spist på den restauranten! La dessverre ikke merke til klokken hans, men det begynner å bli en 7-8 år siden jeg var der. Kult at folk bruker tingene sine syns jeg selv om akkurat den hadde jeg nok passet litt bedre på..