Dagens klokke

Så julenissen kommer ikke ikveld? :(

Nei du, om 20 dager er det kjøtt på pinne som gjelder:)
 
Klar for morgendagen

Er behagelige -12 nå så da blir det forhåpentligvis en jakttur etter orrfugl i morgen..
Nikkers, hagle og klokke er klar ;)
0412.jpg

Kanskje en dag for tidlig, men skitt au..
 
Hvis middagen virkelig er hva det ser ut som må du få sjekket klokka.. Den går jo 20 dager for fort og lurer deg til å tro at det er julaften ;)

Skjønner du ikke at Mathfjeld har funnet hemmeligheten for å få svoren sprø? Langsteking på 100 grader i 20 dager er det som gjelder :) Bare prøv det selv! ;)
 
Nydelig Zenith Prime (min ex?) og flott sideligger, Ivar. Er det en Arrietta?

Selv kjører jeg en annen klassiker i dag:
P1010428.jpg
 
Nydelig Zenith Prime (min ex?) og flott sideligger, Ivar. Er det en Arrietta?
Takker. Zenithen kjøpte jeg av Hopalong, og den er virkelig nydelig.. Sideliggern er spansk ja, men det er en Aya XXV SL, også nydelig.. ;) Godt at det ikke er like lett å kjøpe våpen som klokker, for da hadde det blitt seriøst kostbart..
 
Jeg har hele dagen brukt Milsub. Men klarte ikke fikle meg til å ta bilde. Selv med speilrefleks for hånden...

Pga snømåking (med freser) ble det denne i kveld. Men hva skal jeg ha på i morgen..?

323a484b.jpg
 
2130- Brannalarm i alle oppgangene, sprikelannlegget gikk i nabooppgangen. Møbler "flyter" og det renner vann ifra taket i første. Heldigvis ikke min oppgang

2300- Ny brannalarm, vannet flyter fortsatt.

Kun en ting som gleder

2b4f1dba.jpg
 
Det ble Doxa Sharkhunter i dag.
Et deilig ur.:D

Håper det gikk bra med leiligheten din, Mathfjeld!?

12482d52.jpg
 
Takker. Zenithen kjøpte jeg av Hopalong, og den er virkelig nydelig.. Sideliggern er spansk ja, men det er en Aya XXV SL, også nydelig.. ;) Godt at det ikke er like lett å kjøpe våpen som klokker, for da hadde det blitt seriøst kostbart..

Åhh..Aya XXV. Det er få ting som er penere enn en smekker sideligger. Var det ikke en Merkel o/u på et annet av bildene dine forresten?

Jeg fikk noen perlon-remmer i postkassen forrige uke, og prøver å bli vant til dem. Det tynne materialet gjør at klokkene sitter tettere og mer behagelig på armen enn med Natoremmer.

PC060366.jpg