Dagens klokke

Gratulerer. Skulle gjerne hatt en slik selv.

Gratulerer Handysize!
Speedy på meg i dag!:mrgreen:

Gratulerer!

Her er det speedy idag

Jon

Takk for det! Jeg har også valgt en kronograf i dag.

daytona3.jpg
 
Nok en forbrytelse mot Rolex-purismen... :mrgreen:
Nydelig bilde av en nydelig klokke. Før var Daytonaen en av de siste Rolex-modellene jeg kunne tenke meg, men den har vokst på meg med årene og nærmer seg toppen av ønskelisten. Dersom din er klokken som lå på Finn for noen uker siden, var jeg bare et kontoutskrift fra å by selv. Fint å se den er kommet i gode hender - eller på godt håndledd. Gratulerer.
 
Grattis, JoLu! Ser meget skarpt ut!

Jeg er i Vegas, ikke noe mangel på klokkebutikker her. Tourneau har en stor flagship store i Caesar's Palace Forum Shoppes, tok en tur innom denne også. Stort sett hyggelig betjening i Vegas, alltid mulig å prøve noen ur og slå av en prat.

Vegas, for et sted ... :D

Klokkebilder026-1.jpg


Klokkebilder029.jpg


Klokkebilder030-1.jpg


Klokkebilder031-1.jpg
 
Bildet er tatt under et eksperiment med en lupe foran linsen. Når kameraet ikke er så bra får en prøve andre måter å ta nærbilder på;) Med blandet resultat.
P1000385.jpg
 
Veldig kreativt topale:D Hm..nå fikk jeg lyst til å hente frem Kontikien igjen. En stund siden jeg har hatt den på håndleddet:cool: