Himmel....du må slutte å poste av denne, jeg mister fullstendig impulskontroll!! For en vanvittig klokke!!
Bare å glede seg. Jeg gikk også via rose og oysterflex. Helgull er noe helt annetHimmel....du må slutte å poste av denne, jeg mister fullstendig impulskontroll!! For en vanvittig klokke!!
Hviken urskive er dette? Vanskelig å bedømme ut ifra bildet.Bare å glede seg. Jeg gikk også via rose og oysterflex. Helgull er noe helt annet![]()
Ja, enig der. Og jeg skal innrømme at jeg ble inspirert av din når jeg bestilte Daytona i helgull med champagneskive. Det er så deilig! DD står også på ønskelisten i fremtiden men da drømmer jeg om Rosé med hvit skive eller hvitt gull med blå.Bare å glede seg. Jeg gikk også via rose og oysterflex. Helgull er noe helt annet![]()
Det er en champagneHviken urskive er dette? Vanskelig å bedømme ut ifra bildet.![]()