Kunne noen hjulpet meg med denne?

Dette ligner veldig på en herremodell som faktisk eksisterer.
Hvis den er ekte er ref nummer 18946 eller 18948.
De er imidlertid ikke i "two tone" så vidt jeg har sett.
Bezelen stemmer heller ikke med denne modellen.
På 18946 skal bezel ha diamanter helt rundt.

Hva mener du når du sier at du "kom over" den?
Er du også en av de som "fant den i en skuff"?
Sorry hvis jeg virker litt skeptisk, men du er dessverre ikke den første som dukker opp her for å sjekke om "tilfeldige funn" til verdi av noen hundre tusen kroner er ekte.

Hehe fant den i en skuff hjemme da jeg ryddet i helgen, hadde helt glemt at jeg hadde den liggende. Og historien bak klokken er at jeg fant den for rundt 10 år siden i en park i oslo. Tenkte da at den 100% sikkert var fake så jeg bare la den i en skuff. Da jeg fant den igjen nå tenkte jeg det kunne være en ide å sjekke om den faktisk kunne ha noe verdi eller om det bare er en kjip klokke uten verdi!
Regner med at det har vært flere innom her med lignende historier.. Men man må jo gi det en sjanse.. En dag er det vel en som "kommer over" en klokke som faktisk har litt verdi ;)

Igjen takk for alle kommentarer!