Hvordan selge klokke

Den er nesten lik den i linken. Bortsett ifra at skiven er sølv og ikke blå. Og den i linken er platina, min er hvitt gull. produkt nummeret på den er 118389/84209

Og ja, er orginale diamanter ifra rolex
 
Jepp, og du driver allerede og fantaserer om hvordan du ville tatt deg ut med den på håndleddet:mrgreen:
 
Jepp, og du driver allerede og fantaserer om hvordan du ville tatt deg ut med den på håndleddet:mrgreen:

Haha :D Det hadde nok passet meg utmerket.

Men lykke til med salget til trådstarter! Jeg tviler på at han finner kjøpere her inne, men Jonny kan nok gjøre en god jobb. Ellers kan jeg nevne at Urmaker Lervik i Haugesund også selger brukte ur for sine kunder, det kan godt hende de kan lokalisere en mulig kjøper.
 
Han har nå en temmelig kostbar DD liggende i dag...

Denne 2006-modellen har en veil.pris på 1.8m og ligger ute til 1.05mill
http://www.briljantwatches.com/no/viewitem.asp?iid=409&gid=1

(legger merke til at summen jeg kunne fått et par flotte Rolexer for, her er bare en liten nesten usynlig desimal)

http://www.briljantwatches.com/no/viewitem.asp?iid=409&gid=1


Så jeg vil tippe at trådstarters klokke nok vil kunne gå for 350k + dersom den er strøken og komplett.

Fikk tilbud på en lik som du linker til der for 1,1 ny den gangen min ble kjøpt for et år siden.. klokken min er ubrukt, så den er ny og helt strøken :)