BTW: Gikk overraskende fort å skrive litt om veien frem til realisering etter besøket i Helsinki. Sikkert fordi jeg lot fingrene gli over tastaturet av ren klokkeglede, og ikke måtte følge en eller annen disposisjon for en klokkereview.
Herlig lesing @Loevhagen ! Som @Matsmet og @chrbir er jeg miljøskadet og ikke objektiv i det hele tatt - digger det mest som kommer ut ifra dem! Var veldig fristet å kjøpe selv
Veldig bra skrevet og særs hyggelig med slike innlegg som det ligger litt tanke/flid bak. Vekker klokkeinteressen tilbake fra en liten dvale i hektiske uker/mnd før sommerferie.
Prøvde en slik Breitlingreim i gummi dag i butikk, og selv om matchen er visuelt god, så er identitesmarkøren til reimen ekstremt assosiert til Breitling. Ble derfor usikker.