80-100.000,- på nye klokke (klokker)

AP RO! Nydelig skapning. Men IWC portuguese også. Og blancpain fifty fathoms. Hm, sorry, men jeg tror du trenger mer penger;)
 
AP RO! Nydelig skapning. Men IWC portuguese også. Og blancpain fifty fathoms. Hm, sorry, men jeg tror du trenger mer penger;)

Hehe.. Har kommet til konklusjonen om at jeg går for kun rolex sine modeller, siden det er disse som foreløpig er mitt hjerte nærmest etter mye frem og tilbake;)

Så var det det da, og begynne og lete:p Har fått endel tilbud av folk på forumet :)

Takk for innspill:)
 
Det er vel kanskje historisk også de som har minst verditap så det er nok ikke feil valg. Var en som fortalte meg han hadde hørt at en rolex var en av de enkleste tingene å få omgjort til penger i en hvilken som helst storby i verden. De har naila markedsføringa! For ikke å snakke om mange nydelige klokker;)