Speedy på nato!:mrgreen:
Frode Støttemedlem Medlem 10. nov. 2010 Innlegg 965 Sted Stavanger (noen ganger) 23. feb. 2011 #7.427 Åååååååååååååååååååååååå deBalzac skrev: Minerva på håndsydd Horween Shell Cordovan rem Klikk for å utvide... Åååååå - lekkert, bare lekkert.
Åååååååååååååååååååååååå deBalzac skrev: Minerva på håndsydd Horween Shell Cordovan rem Klikk for å utvide... Åååååå - lekkert, bare lekkert.
Frode Støttemedlem Medlem 10. nov. 2010 Innlegg 965 Sted Stavanger (noen ganger) 23. feb. 2011 #7.428 Dagens 3 ..... Dagens 3 dykk men med samme klokke, dog med sort gummi for anledningen: Noen som ser fisken? Men nå er den klar som "dagen". Er usikker på om det er Skorpion fisk eller Stein fisk - giftige er de begge: Og så enda et: Og så det siste da. Et slags lume shot. Imorgen blir det vrak dykk Frode.
Dagens 3 ..... Dagens 3 dykk men med samme klokke, dog med sort gummi for anledningen: Noen som ser fisken? Men nå er den klar som "dagen". Er usikker på om det er Skorpion fisk eller Stein fisk - giftige er de begge: Og så enda et: Og så det siste da. Et slags lume shot. Imorgen blir det vrak dykk Frode.
Frode Støttemedlem Medlem 10. nov. 2010 Innlegg 965 Sted Stavanger (noen ganger) 23. feb. 2011 #7.429 Du, den der ..... skjalgb skrev: Vintage Zenith i dag. Klikk for å utvide... Du, den der var ganske kul egentlig :razz: :razz:
Du, den der ..... skjalgb skrev: Vintage Zenith i dag. Klikk for å utvide... Du, den der var ganske kul egentlig :razz: :razz:
topale Medlem 10. juni 2008 Innlegg 1.298 Sted Trondheim 23. feb. 2011 #7.430 Konge bilder Frode!! Utrolig tøft å se en dykkerklokke i sitt rette element
MINUTE_REPEATER Medlem 26. sep. 2010 Innlegg 5.302 Sted Asker 23. feb. 2011 #7.432 Shit..... Frode, du "eier" jo virkelig denne tråden om dagen med de heftige wrist-shottene! Og deBalzac den Minerva`n er så klassisk som en klokke kan bli, vakkert PS: Vintage Air-King her idag
Shit..... Frode, du "eier" jo virkelig denne tråden om dagen med de heftige wrist-shottene! Og deBalzac den Minerva`n er så klassisk som en klokke kan bli, vakkert PS: Vintage Air-King her idag
semmern Medlem 11. juli 2010 Innlegg 1.506 Sted Oslo 23. feb. 2011 #7.433 Hopalong skrev: Racerbilklokke i snegletrafikk. Klikk for å utvide... Dette så mystisk ut som en BMW E46 3-serie med sportsratt og Harman/Kardon-anlegg! Har nemlig en slik en selv også
Hopalong skrev: Racerbilklokke i snegletrafikk. Klikk for å utvide... Dette så mystisk ut som en BMW E46 3-serie med sportsratt og Harman/Kardon-anlegg! Har nemlig en slik en selv også
Hopalong Støttemedlem Medlem 16. juni 2009 Innlegg 2.978 Sted Cockaigne 24. feb. 2011 #7.434 semmern skrev: Dette så mystisk ut som en BMW E46 3-serie med sportsratt og Harman/Kardon-anlegg! Klikk for å utvide... Det stemmer. 330dt, 03-modell. Ikke laget for køkjøring.
semmern skrev: Dette så mystisk ut som en BMW E46 3-serie med sportsratt og Harman/Kardon-anlegg! Klikk for å utvide... Det stemmer. 330dt, 03-modell. Ikke laget for køkjøring.
Tore Medlem 7. des. 2010 Innlegg 3.854 Sted Bergen 24. feb. 2011 #7.435 Brøytebilmannen i Bergen sover søtt
N Ndure Guest 24. feb. 2011 #7.438 Kjekt å se en Tissot Visodate. Har vært mye snakk om den her på forumet.
krille Støttemedlem Medlem 29. des. 2008 Innlegg 4.360 Sted Oslo 24. feb. 2011 #7.440 Har de siste dagene ønsket å ha Korea-tid lett tilgjengelig, så denne bad-boyen er med på jobb med GMT-viseren åtte timer foran. Går den under skjorta? Nei!
Har de siste dagene ønsket å ha Korea-tid lett tilgjengelig, så denne bad-boyen er med på jobb med GMT-viseren åtte timer foran. Går den under skjorta? Nei!